Nasza firma

naprawa turbosprężarki, regeneracja sterowników turbo

Witamy serdecznie na stronie turbo-serwis.pl. Zajmujemy się solidną i fachową naprawą oraz regeneracja turbosprężarek, bez względu na to z jakiego pojazdu czy maszyny pochodzą. Posiadamy sprzęt znanych producentów takich jak Mitsubishi, Garett czy Borg Warner Turbo System. Nasz szeroki asortyment zawiera także nowe turbosprężarki różnych modeli oraz specjalistyczne urządzenia służące do wyważania i odbudowy turbosprężarek.

 

Główną siedziba naszej firmy jest Rzeszów, ale nie ogranicza nas to do świadczenia usług tylko w jego okolicy. Dzięki opłacanej przez nas wysyłce umożliwiamy skorzystanie z naszych usług Klientom z całej Polski. Zatrudniamy tylko doświadczonych, terminowych pracowników, którzy poświęcają cała uwagę wykonywanym czynnościom. Dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości usług i sprzętu zamiennego.

 

Naprawiane przez nas urządzenia przechodzą surową weryfikację ich stanu technicznego oraz szczegółowe testy dynamiczne sprawdzające ich wydajność. Nie dopuszczamy żadnych nieprawidłowości w działaniu naprawionej turbosprężarki. Szczególna uwagę poświęcamy procesowi doważania układu wirującego, ponieważ zapewnia on sprawność urządzenia. Wszystko to czyni nas liderem na rynku w zakresie solidnej, rzetelnej i terminowej pracy przy turbosprężarkach.

 

 

Dajemy roczną gwarancję na wykonywane przez nas usługi, wykorzystujemy tylko najwyższej klasy sprzęt zamienny oraz łączymy konkurencyjne ceny z jakością usług. Dla stałych Klientów mamy specjalne oferty.